אבי-רון גלובל | מושב כפר פינס | כתובת : ת.ד 82 37920 | להגעה: צמוד לתחנת דלק במרכז המושב טל:  avironsale@gmail.com 04-821-3024/5

אודותינושמי אבי תם מנכ"ל חברת אבי-רון
גלובל בע"מ.
חברת אבי-רון נוסדה בשנת 2008, בתחילת דרכה יצרה ושיווקה מוצר מהפכני בתחום הגנת השמש לרכב מגן השמש AUTOSUNSCREEN. המוצר בתחילת דרכו היה כעוף מוזר בשוק הישראלי, כולם התפלאו: האם לשים גרב שחור על החלון יפתור לי את בעיית השמש ברכב?! והיום לאחר כל השנים המוצר הינו מוצר חובה לכל רכב שמסיע ילדים ותינוקות ואין כמעט רכב שלא מותקן בו מגן זה. המוצר  כיום משווק בכל הרשתות ובחנויות המובחרות בארץ.
היתרון של המוצר על פני מגינים אחרים הוא בהרכבה הפשוטה ובכיסוי מלא של כל השמשה הארחורית ברכב! ויחד עם זאות ניתן לפתוח את החלון לתת לאיור להכנס ועדיין להיות מוגנים מקרני .השמש 
היחוד במגן השמש הוא שהוא נותן לנו הצללה מלא לכל חלון הרכב מכל זוית .אפשרית

לקראת הקיץ התחדשנו במוצר מומלץ לילדים, מצוף שחיה בטוחה מומלץ מגיל שלוש ועד גיל שש המצוף נותן חופש פעולה לידים ולרגלים של הילד ובכך מקל עליו בלימוד השחיה הנכונה המצוף נבדק ומומלץ ע"י מורי שחיה בארץ ובעולם.

כמו כן החברה נותנת גם שירותי ייעוץ ועזרה בפיתוח וביצור וביבוא כל סוגי המוצרים בכל תחום בעזרת סוכנים מקצועיים שפרוסים ברחבי העולם ובעזרתם ניתן ליבא כל מוצר שתרצו באיכות הכי גבוה ובכמות המתאימות לכל עסק, גם אם אתם עסק עצמאי קטן ניתן ליצור איתנו קשר ונשמח ליבא לכם את המוצרים המתאימים במחירים הכי זולים ובכמויות המתאימות לכם.
נשמח לעמוד לשרותכם לכל שאלה

ליצירת קשר למייל האישי שלי:
avi@sunfree.co.il